Warning: exec() has been disabled for security reasons in /www/sites/6/site2896/public_html/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 4104

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /www/sites/6/site2896/public_html/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 4106
ODP software, spol. s r.o. Vozidlové odbavovací jednotky 

Vozidlové odbavovací jednotky

Popis produktu

Vozidlové odbavovací jednotky jsou odolná, v dopravním prostředku umístěná zařízení, která umožňují rychlé a komfortní odbavení cestujících. Standardně jsou vybavena dotykovým displejem a čtečkou bezkontaktních čipových karet (MIFARE Classic, Mifare DESFire).

Odbavovací jednotka komunikuje s centrálními systémy prostřednictvím řídící jednotky vozidla, WiFi připojení nebo samostatného GPRS modulu. Volitelně mohou být vybaveny i označovačem papírových jízdních dokladů.

Odbavovací zařízení dnes provozujeme i v soupravách Trilex na tratích v česko-polsko-německém příhraničním regionu.

Provoz na dvou typech zařízení

Validátor 571TW s označovačem

Kompaktní validátor s označovačem, pevně umístěný ve vozidle. Zajišťuje rychlé odbavení cestujících pomocí bezkontaktních karet a označení papírových jízdních dokladů. Přes LAN komunikuje s řídící jednotkou vozidla.
 

Validátor 570TW

Odbavovací jednotka s moderním designem. Je vybavena dotykovým displejem, čtečkou bezkontaktních čipových karet a komunikačním rozhraním WiFi a GPRS.
 
 
EU